09.10.2018ACCESS MEDICINE W DOSTĘPIE TESTOWYM

Biblioteka zaprasza do zapoznania się z obszernymi zasobami wiedzy wydawcy McGrawHill w segmencie medycznym. W szczególności z flagowym produktem: platformą AccessMedicine.

accessmedicine.png

AccessMedicine jest interaktywną platformą zaprojektowaną do realizacji kompleksowego programu nauczania na Uniwersytetach Medycznych. Pomaga studentom oraz wykładowcom w szybkim i skutecznym wyse­lekc­jono­wani­u pożądanych, spec­jali­styc­znyc­h informacji z publikacji książkowych, encyklopedii i innych źródeł fachowej wiedzy. Jest zarówno zasobem wiedzy, jak i narzędziem diagnostycznym.
Użytkownik ma dostęp do:

• na bieżąco aktualizowanych tytułów książek (e-books) – aktualnie 125 tytułów - w tym do kluczowych pozycji takich jak:
1. Harrison’s Online
2. The Color Atlas of Family Medicine
3. CURRENT Medical Diagnosis & Treatment
4. Fitzpatrick’s Dermatology in General Medicine
5. Hurst’s The Heart
6. LANGE Basic & Clinical Science Library
7. Principles and Practice of Hospital Medicine
8. Schwartz’s Principles of Surgery
9. Tintinalli’s Emergency Medicine
10. Williams Obstetrics
  • bogatej biblioteki multimedialnej z ponad 700 materiałami, w tym ponad 250 filmami instruktażowymi w aspekcie diagnostyki i procedur medycznych, zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom, nagrań audio i animacji - specyfikacja w załączniku (Images, Video & Audio)
  • narzędzia do diagnostyki różnicowej (DDx – Diagnosaurus®)
  • najnowszych wytycznych w zakresie badań przesiewowych, medycyny prewencyjnej
  • testów diagnostycznych – w tym laboratoryjnych – z komentarzem klinicznym (DX tests)
  • międzynarodowych wytycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (Guidelines)
  • zestawu pytań i odpowiedzi przygotowujących do międzynarodowych egzaminów zawodowych - zestaw USML Easy Lite (100 przykładowych pytań testowych)
  • monografii leków (Drugs)
  • studiów przypadków z wytycznymi w oparciu o evidence-based medicine (Case Files)
  • zwięzłych odpowiedzi (Quick Answers).

Publikacje na platformie zawierają szereg rozdziałów niep­ubli­kowa­nych­ w wersji drukowanej i są oznaczone literą ‘e’.

Zasoby są dostępne na platformie:

accessmedicine.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 08.11.2018 r.

Zapraszamy do korzystania!
więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl