24.10.2018ACCESS EMERGENCY W DOSTĘPIE TESTOWYM

Zapraszamy do korzystania z zasobów wiedzy w segmencie medycznym wydawcy McGrawHill, na platformie Acce­ssEm­erge­ncyM­edicine.

emerency.png

AccessEmergency Medicine pomaga zaspokoić zapotrzebowanie na dostęp do wiedzy z zakresu medycyny ratunkowej. Gromadząc wszystko w jednym miejscu i regularnie aktualizując zapewnia stały dostęp do szerokiego spektrum przypadków napotkanych w oddziale ratunkowym. Od nagłych przypadków neurologicznych i pediatrycznych po zatrucie i traumę. Specjalnie zaprojektowana i zoptymalizowana platforma pozwala na dostęp do zgromadzonych w niej treści na dowolnym urządzeniu.
AccessEmergency Medicine zapewnia wyjątkowe korzyści, które gwarantują niezbędne wsparcie w edukacji i praktyce klinicznej. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać między innymi z:

-wiodących podręczników medycyny ratunkowej - solidny zbiór najbardziej aktualnych tekstów medycyny ratunkowej i referencji pediatrycznych.
-filmów instruktażowych - najbardziej kompletny zbiór szczegółowych informacji o medycynie ratunkowej i filmów wideo z procedurami pediatrycznymi,
-interaktywnej samooceny - ponad 3000 pytań do dyskusji, które mają pomóc rezydentom, pracownikom, lekarzom i pediatrom w przygotowywaniu się do egzaminów.
-zintegrowanej bazy danych leków – umożliwiającej szybkie sprawdzenie dawkowania czy wskazanie działań niepożądanych,
-edukacji dla pacjentów – w postaci materiałów informacyjnych zapewniających kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące opieki.

Zasoby są dostępne na platformie:

acce­ssem­erge­ncym­edicine.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.

Zapraszamy do korzystania!
Więcej biblioteka.pwsz.nysa.pl