03.12.2018Święto Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej w Strzałkowie!

IMG_19700101_164633_2.jpg
Dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Strzałkowie zostały włączone do przygotowania i uatrakcyjnienia Święta Pluszowego Misia. Specjalnie na tę okazję przyniosły pluszowe maskotki, aby wykorzystać je podczas zabawy. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni – Pani Jagny Pietrzak tańczyli, śpiewali piosenki, recytowali wiersze, wcielali się w aktorów oraz rysowali kolorowe misie.
Następnie Pani wychowawczyni odczytała dla gościa z Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie - Danuty Przybylskiej, bardzo interesujący, tekst o zawodzie bibliotekarza.
W Dniu Urodzin Pluszowego Misia kontakt z literaturą był wyjątkowy! Dzieci wysłuchały fragmentów opowiadań, których bohaterami są misie oraz bajki, pt. „ Święta z Dziadkiem”. W bajce, którą odczytała pani bibliotekarka, zawarte były, dla wszystkich słuchaczy, życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Wspaniała zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem i zdjęciami w mini fotobudce.

IMG_19700101_164633_2.jpg IMG_19700101_164633_2