10.12.2018Powstanie Wielkopolskie: materiały metodyczne dla nauczycieli

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych po odbiór książki podsumowującej pierwszą edycję konkursu Warto wiedzieć, warto zobaczyć, który w 2017 roku został przeprowadzony pod hasłem Powstanie Wielkopolskie w mojej okolicy.

Konkurs, którego organizatorem był Departament Edukacji i Nauki Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego, cieszył się dużym zain­tere­sowa­niem­ wśród nauczycieli bibliotek szkolnych i pedagogicznych województwa.

Publikacja zawiera pokonkursowy zbiór dobrych praktyk dydaktycznych: scenariuszy zajęć, gier miejskich i projektów edukacyjnych propagujących wiedzę na temat Powstania Wielkopolskiego.

powst._wlkp.2.jpg

powst._wlkp.2.jpg powst._wlkp.2