20.12.2018Quiz

W Roku 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100-lecia Uzyskania Praw Wyborczych Kobiet w Polsce proponujemy Czytelnikom Biblioteki Quiz o kobietach w pedagogice i psychologii. Zadanie polega na przy­porz­ądko­wani­u nazwiska autorki do tytułu dzieła. Nagrodą w konkursie jest zwiększony limit wypożyczeń do 30.06.2019 roku o 2 publikacje.
Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu.
2. Konkurs skierowany jest do Czytelników Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.
3. Zadanie polega na przy­porz­ądko­wani­u tytułu dzieła do nazwiska autorki.
4. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.12.2018 r.
5. Nagrodą w konkursie jest zwiększony limit wypożyczeń do 30.06.2019 roku o 2 publikacje.
6. W formularzu quizu należy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
7. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną do 10.01.2019 r.

Link do quizu: docs.google.com

second_sight_artexhibit.jpg