05.03.2019Dostęp testowy do bazy International Security & Counter Terrorism Reference Center

ISCTRC.png
Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka PWSZ w Nysie otrzymała otwarty dostęp testowy do bazy International Security & Counter Terrorism Reference Center.

International Security & Counter-Terrorism Reference Center zawiera informacje na temat wszelkich aspektów bezpieczeństwa i antyterroryzmu. Baza została opracowana dla celów analizy i lepszego zrozumienia problematyki bezpieczeństwa i terroryzmu. Swoim zasięgiem obejmuje, obszerne źródła publicznie dostępnej informacji dla celów wywiadu. Przeznaczona jest dla analityków, specjalistów zajmujących się zarządzaniem ryzykiem oraz studentów. Baza zawiera blisko 3.000 pełnotekstowych publikacji, kilkaset tysięcy wyse­lekc­jono­wany­ch artykułów, serwisów i raportów informacyjnych (w tym Stratfor Analysis, Stratfor Forecasts, and Stratfor Geopolitical Diary), streszczeń książek, najczęściej zadawanych pytań oraz własnych opracowań naświetlających sprawy terroryzmu i bezpieczeństwa. Baza łączy pogłębione analizy naukowe z komentarzami ekspertów z różnych organizacji, agencji i wydawnictw oraz bieżące przeglądy na temat rozwoju wydarzeń o zasięgu międzynarodowym, politycznym, wojskowym, ekonomicznym, społecznym i technicznym. Ponadto zawiera kolekcję ponad 10.800 zdjęć, map i flag.

Dostęp testowy jest aktywny do 5 maja 2019 r.
Zapraszamy do korzystania!
więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl