22.10.2012Do łóżka tylko z... książką!

"Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka"- czyli jak seksownie zachęcić społeczeństwo do czytania. Kampania społeczna pod tą nazwą odbywa się różnych miastach w Polsce, a wraz z nią intelektualne i zmysłowe sesje zdjęciowe. Celem jest namówienie do czytania książek w intelektualnym kontekście erotycznym.
Lustro Biblioteki zawitało do łóżka w niedzielę 21 października w Centrum Katowic wraz z lekturą „Eros”- greckiego boga miłości i namiętności seksualnej.

Zdjęcia z sesji fotograficznej w czytelniczym łóżku na
www.lust­robi­blio­teki­.pl

Szukajcie na bieżąco akcji w Waszych miastach.
Lustro Biblioteki będzie Was informować :)😊