23.05.2019 XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania dzieciom

W dniach 1-9 czerwca 2018 r. odbywać się będzie XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania dzieciom pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie”.

ZŁOTOWSKI TYDZIEŃ

GŁOŚNEGO CZYTANIA DZIECIOM

1.06 ROZPOCZĘCIE TYGODNIA CZYTANIA – promowanie idei czytania dzieciom w naszej bibliotece (rozdawanie balonów, zakładek, itp.)
3.06 KODOWANIE I CZYTANIE - zajęcia w Szkole Podstawowej i w Przedszkolu w Świętej (spotkania czytelnicze połączone z nauką programowania)
4.06 DROGA KSIĄŻKI OD ZAKUPU DO CZYTELNIKA - odwiedziny "Krasnali" z Przedszkola w Świętej (zajęcia czytelnicze)
4.06 KODOMANIACY – zaczytane zajęcia w ramach Lokalnego Klubu Kodowania
5.06 OSESKOWY KLUBIK BAJKOWY – głośne czytanie dla najmłodszych