01.07.2019Kolejny dyplom dla trzylatka

IMG_8850-300x200.jpg Kolejny trzylatek biorący udział w programie „Mała książka wielki człowiek” odebrał zasłużony dyplom. Tym razem dyplom otrzymała nasza Mała Czytelniczka Paulina Wittek, która odwiedzała bibliotekę wraz z mamą i wypożyczała książeczki ze zbiorów dziecięcych. Gratulujemy małej czytelniczce i życzymy dalszych przygód z książkami.

Przypominamy, iż w naszej bibliotece nadal trwa akcja „Mała Książka-Wielki Człowiek”. Każde dziecko urodzone w roku 2016 dostaje Wyprawkę Czytelniczą w prezencie, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajduje się też broszura „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” dla rodziców. Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzymuje naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostaje uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Zapraszamy!

IMG_8850-300x200.jpg IMG_8850-300x200