Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Biblioteka Publiczna w Bralinie
[awatar]
Bralin BP
5 701
Rodzaj: Biblioteki publiczne
Telefon: +48 62 78 11 232
Województwo: wielkopolskie
Powiat: kępiński
Adres: Rynek 3
63-640 Bralin
E-mail: bibliotekabralin@wp.pl

Poniedziałek 9.00 - 17.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

Ekspozycja
Zbiory
Nowości w bibliotece
 • Pokusa gangstera
  Wolf, Anna
  Brak ocen
 • Chłopiec z lasu
  Coben, Harlan
  Ocena: 2.5, głosów: 4
 • Krzyk zagubionych serc
  Jax, Joanna. Autor
  Brak ocen
 • Nowy podarunek
  Mirek, Krystyna
  Ocena: 4.0, głosów: 1
 • Ludowa historia Polski
  Leszczyński, Adam
  Brak ocen
1 2 3 4

2.jpg Amelia Krzemień otrzymała nagrodę oraz dyplom Małego Czytelnika za aktywne uczestnictwo w ogólnopolskim projekcie „Mała książka – wielki człowiek”.
„Wyprawka, którą Mały Czytelnik dostaje w prezencie, jest z pewnością bardzo miłą niespodzianką, zarówno dla samego dziecka, jak i dla opiekuna. Przede wszystkim zachęca do tego, aby odwiedzić bibliotekę i motywuje osoby, które miały w planie zapisać się do wypożyczalni, by w końcu to zrobiły” – powiedziała dyrektor Biblioteki Ewa Jędrysiak.

Biblioteka Publiczna w Bralinie zaprasza rodziców, ze swymi maluchami w wieku 3-6 lat do udziału w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” – wyprawki czytelnicze czekają! Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

2.jpg 2
jpg, 2.3 MiB, 200x138
IMG_0463.jpg IMG_0463
jpg, 2.3 MiB, 4349x2991
Komentarze (0)

sowasol2h.png Każdy Nowy Rok stwarza okazję do podejmowania nowych zobowiązań, realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. 2021 rok stał się momentem kolejnego tech­nolo­gicz­nego­ przełomu dla Biblioteki Publicznej w Bralinie. Biblioteka posiada już kompletny, wysokiej jakości system SowaSQL Premium, który daje Czytelnikowi możliwość korzystania z wielu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników od 2 stycznia 2021 roku bralińska Biblioteka uruchomiła kolejny moduł systemu informatycznego ELEKTRONICZNĄ WYPOŻYCZALNIĘ KSIĄŻEK, która zautomatyzowała wszystkie procesy i czynności biblioteczne, m.in. prowadzi elektroniczny system wypożyczeń i zwrotów egzemplarzy.
System informatyczny zapewnia naszym Użytkownikom możliwość rezerwowania egzemplarzy, zamawiania książek i innych dokumentów, sprawdzania stanu konta czytelniczego (wypożyczeń, rezerwacji, zamówień), prolongowania egzemplarzy. Biblioteczny system posiada możliwości automatycznego powiadamiania czytelników biblioteki za pośrednictwem poczty elektronicznej o zbliżających się terminach zwrotu książek, tytułach książek przetrzymanych oraz o możliwości odbioru egzemplarzy, które wcześniej zostały zamówione.
W związku z powyższym prosimy naszych Czytelników przy pierwszej wizycie w bibliotece o cierpliwość i wyrozumiałość a nowe osoby – które nie korzystały jeszcze z naszych zbiorów o przygotowanie numeru PESEL koniecznego do rejestracji czytelnika w systemie.
Serdecznie zapraszamy do Biblioteki oraz do odwiedzania katalogu on-line, na stronie www.bralin-bp.sowwwa.pl

sowasol2h.png sowasol2h
png, 22 KiB, 200x136
Komentarze (0)

2.jpg Konkurs "Czytelnik Roku" organizowany jest corocznie przez Bibliotekę Publiczną w Bralinie i skierowany jest do wszystkich czytelników korzystających ze zbiorów biblioteki. Głównym kryterium wyboru jest ilość przeczytanych książek w danym roku kalendarzowym. Konkurs odbywa się w pięciu kategoriach wiekowych, a jego celem jest popularyzacja czytelnictwa i biblioteki w środowisku lokalnym. Zaszczytny tytuł „Czytelnika Roku 2020”przyznany został Jasiowi Gierzowi, który miał na swoim koncie 115 przeczytanych książek. Nagrody Czytelnikowi Roku: pluszowego misia i album fotograficzny wręczyła dyrektor Biblioteki Publicznej w Bralinie Ewa Jędrysiak. Nagrody i niespodzianki laureatom konkursu przekazał również Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś. Jaś Gierz to jednocześnie zwycięzca w kategorii przedszkolnej. W kategorii szkoły podstawowe klasy I-III pierwsze miejsce zajęła Julia Albert, w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI – Mikołaj Posiewała, w kategorii szkoły podstawowe klasy VII-VIII – Wiktoria Rybczyńska, a w kategorii osób dorosłych – Krystyna Gołąb.
Bardzo się cieszymy, że czytanie książek sprawia naszym czytelnikom ogromną przyjemność. Wszystkich wymienionych laureatów zapraszamy do biblioteki po odbiór zasłużonych dyplomów i nagród. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i informujemy, że już rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Czytelnik Roku 2021. Życzymy miłej lektury i jeszcze lepszych wyników w obecnym roku.

1.jpg 1
jpg, 209 KiB, 1024x680
2.jpg 2
jpg, 49 KiB, 200x133
Komentarze (0)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
...
44
Placówki
Bralin BP
Rynek 3
63-640 Bralin

Poniedziałek 9.00 - 17.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

0
Forum biblioteki

Brak wątków

Przejdź do forum
tensiorowska

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo