12.07.2019Kolejny dyplom w akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”

IMG_9105.jpgKolejnym laureatem akcji „Mała książka - Wielki Człowiek” został Michał Piotrowiak, który w Bibliotece Publicznej w Bralinie odebrał zasłużony dyplom Małego Czytelnika. Michał wytrwale i systematycznie przychodził do biblioteki, wypożyczał książki zdobywając komplet naklejek-sówek na swojej Karcie Małego Czytelnika. Oprócz dyplomu laureat otrzymał książkę z klasyką pięknych bajek i wierszy dla dzieci. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych przygód w świecie książek.

Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku Biblioteka Publiczna w Bralinie włączyła się do pilotażowej edycji kampanii społecznej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanej do trzylatków i ich rodziców. Obecnie udział w nim mogą wziąć wszystkie dzieci urodzone w 2016 roku, zarówno te już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi czytelnicy.

IMG_9105.jpg IMG_9105
IMG_9105.jpg IMG_9105