22.08.2019O finansach… w bibliotece

Zgłoś się na bezpłatne warsztaty komputerowe

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty, jaką jest edukacja z zakresu finansów osobistych. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
W 6. edycji projektu bierze udział MBP w Złotowie i zaprasza do zgłaszania się na bezpłatne warsztaty. Przeszkoleni bibliotekarze przeprowadzą cykl 5 trzygodzinnych spotkań dla osób powyżej 50 roku życia na temat m.in. zarządzania budżetem domowym, bezpiecznych zakupów w sieci, wyboru banku i dokonywania przelewów przez Internet.
Zapisy trwają do 20 września 2019 r.
Obowiązuje limit miejsc.

o_finansach_w_bibliotekce_plakat.jpg