10.09.2019Bezpłatne e-booki dla naszych czytelników !

Bestsellery i nowości w zasięgu ręki !

Oferta obejmuje dostęp do bazy ok. 20 tys. ebooków - na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.
Darmowy dostęp do bazy mają wszyscy czytelnicy naszej biblioteki, którzy posiadają ważną kartę biblioteczną oraz zgłoszą się do czytelni po kod aktywacyjny (do wyczerpania limitu).
Biblioteka dysponuje 16 kodami miesięcznie. Liczy się kolejność zgłoszeń !

Aby otrzymać darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi:

• Wejdź na stronę internetową www.legimi.pl i załóż bezpłatne konto.
• Wpisz kod, który otrzymać możesz w czytelni biblioteki (na piętrze)- za okazaniem karty czytelnika.
• Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na iOS, Android, Windows oraz Windows Phone.

Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń !!!

Otrzymany kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało i umożliwia on dostęp do ebooków przez kolejne 30 dni.
Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 października musi zostać aktywowany do 31 października), kod ten wygasa, a kolejny kod będziesz musiał ponownie pobrać w bibliotece.
tablica.png

tablica.png tablica