02.10.2019BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO TESTOWANIA BAZY JSTOR

Zapraszamy do testowania bazy JSTOR. To wiel­odzi­edzi­nowa­ biblioteka cyfrowa, utworzona w roku 1995 w celu umożliwienia bibliotekom inst­ytuc­jona­lnym­ dostarczania swym czytelnikom większej ilości zasobów, w wygodniejszy i szybszy sposób, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów.

Platforma JSTOR zawiera obecnie ponad 2,450 czasopism wydawnictw akademickich, dostępnych od pierwszego opublikowanego numeru, jak również ponad 50,000 książek oraz 2 miliony dokumentów źródłowych.

JSTOR systematycznie rozwija swą ofertę, zwiększając liczbę kolekcji dostępnych na platformie. Obecnie zawartość platformy liczy sobie już 50 milionów stron i jest udostępniania przez ponad 10 000 bibliotek ze 172 krajów.

Dostęp testowy jest aktywny od 1 do 31 października 2019 r.

Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl

jstor.png jstor