21.10.2019Biblioteka Kraków na Targach Książki. Stoisko C66 Hala „Wisła”

Zapraszamy na stoisko Biblioteki Kraków podczas 23. Międ­zyna­rodo­wych­ Targów Książki w Krakowie. Targi będą odbywać się w hali Expo (ul. Galicyjska 9) w dniach 24-27 października (czwartek-niedziela).

Na Targi Książki koniecznie zabierzcie kartę czytelnika Biblioteki Kraków. Dzięki niej będziecie mogli wziąć udział w zabawie „Randka w ciemno z książką” i wybrać tytuł, który wzbogaci Wasze domowe biblioteczki.

Przygotowaliśmy również niespodziankę dla osób, które jeszcze nie są czytelnikami naszej biblioteki - kupon, który upoważnia do odbioru pakietu powitalnego w zamian za założenie karty bibliotecznej we wskazanej filii. Uwaga: liczba książek i kuponów jest ograniczona.

Przyszedł też czas na wybranie imienia dla Mola Książkowego, który od trzech tygodni mieszka w Bibliotece Kraków. Na stoisku znajdziecie specjalną puszkę na Wasze propozycje.

W Dziecięcej Strefie Warsztatowej jak co roku poprowadzimy zajęcia dla dzieci – tym razem tematem przewodnim będzie ekologia (limit miejsc wyczerpany.

targi.jpg

targi.jpg targi