28.10.2019Zapraszamy do biblioteki po nowości książkowe!

oooo.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie realizuje program finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzący z budżetu państwa pn. „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. Planowanie zakupów odbywa się zgodnie z Państwa sugestiami. W kryterium doboru literatury nie sugerujemy się obowiązującymi trendami lecz zapo­trze­bowa­niem­ naszej lokalnej społeczności. Obecnie Biblioteka powiększyła już swój księgozbiór o nowe powieści polskie, obce a także literaturę popularno-naukową. Wśród literatury nieb­elet­ryst­yczn­ej bardzo popularne są pozycje dotyczące zdrowia, diet, psychologii, historii, religii a także powieści podróżnicze i biografie. Nadal zachęcamy Państwa do wspólnego budowania zasobu księgozbioru bralińskiej biblioteki. Jeśli są książki, które twoim zdaniem mogłyby znaleźć się w naszym księgozbiorze, prześlij ich tytuł i autora na adres e-mail: bibl­iote­kabr­alin­@wp.pl lub przedstaw swoje sugestie bezpośrednio w bibliotece. Przy dalszym planowaniu zakupów weźmiemy pod uwagę propozycje naszych czytelników. Zanim jednak zdecydujesz się wysłać do nas swoją propozycję, sprawdź w katalogu www.bralin-bp.sowwwa.pl czy dana pozycja, nie znajduje się już w naszym księgozbiorze.

IMG_9171.jpg IMG_9171
oooo.jpg oooo