Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
33-100 Tarn├│w
50.01149 20.98428
2019-12-5
27.11.2019"Izrael - ten, kt├│ry walczy┼é z Bogiem. Opowie┼Ť─ç o pocz─ůtkach pa┼ästwa i zachodz─ůcych zmianach"
Tarn├│w MBP

­čŚú O tym jak zmienia┼éo si─Ö pa┼ästwo ┼╝ydowskie na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, a tak┼╝e jak zanika kultura polskich ┼╗yd├│w i polskie ┼Ťlady w Izraelu opowie rozmi┼éowana w tym kraju Krystyna S┼éoczy┼äska ÔÇô organizatorka znanych w ca┼éej Polsce wypraw do Izraela. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
­čŚú Prelekcja dr Krystyny S┼éoczy┼äskiej pt: "Izrael - ten, kt├│ry walczy┼é z Bogiem. Opowie┼Ť─ç o pocz─ůtkach pa┼ästwa i zachodz─ůcych zmianach" - 5 grudnia (czwartek), godz. 17.00 - Czytelnia Czasopism Bie┼╝─ůcych, ul. Krakowska 4 (parter)

Słoczyńska_zaproszenie www.jpg Słoczyńska_zaproszenie www
jpg, 2.4 MiB, 2480x2480