Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
2019-12-5
02.12.2019Mikołajki w stylu ECO
Jaworzno MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w spotkaniu „Mikołajki w stylu ECO”, które odbędzie się w jaworznickiej Bibliotece Głównej w dn. 5 grudnia 2019 r. o godz. 17.00. Każdego roku organizujemy rodzinne spotkanie z Mikołajem pielęgnujące tradycje bożo­naro­dzen­iowe­. Celem tegorocznego programu jest również aktywizacja dzieci i młodzieży, korzystających z oferty jaworznickiej Biblioteki do działań proe­kolo­gicz­nych­. Hasło przewodnie wydarzenia ma na celu podkreślenie, jak cenna i ważna w życiu każdego z nas powinna być troska o poszanowanie środowiska naturalnego w myśl idei: zdrowe otoczenie - zdrowy człowiek. Zwyczajne gesty towarzyszące nam także przy okazji wzajemnego obdarowywania się prezentami mogą być świadomym włączeniem się w akcję naprawy świata.

Realizacja bibliotecznej inicjatywy nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie z zewnątrz. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie; firmom: Sartech, Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Fabryce Mebli FORNIT oraz RISER Sp. z o.o. za chęci i gotowość dzielenia się z innymi, za dobre serce, zrozumienie i życzliwość, które okazują Państwo każdego roku naszym najmłodszym Czytelnikom.

Zain­tere­sowa­nych­ prosimy o kontakt pod nr Tel. 32 751-91-92 wew. 2 220. Liczba miejsc ograniczona. 191205_mikolajki.jpg

191205_mikolajki.jpg 191205_mikolajki