09.12.2019Świąteczna zabawa w "Tęczy"

IMG_9325.jpg Na zaproszenie Biblioteki Publicznej i Świetlicy Profilaktyczno- Środowiskowej „Tęcza” w czwartek 5 grudnia br. zawitali do Bralina aktorzy Teatru „Blaszany Bębenek” z Trzebini ze spektaklem „Anaruk w Grenlandii”. Dzieci uczestniczące w przedstawieniu miały przyjemność przenieść się do mroźnej i śnieżnej ojczyzny małego chłopca o imieniu Anaruk. Dzielny mały Eskimos uczył się samodzielności i zdobywania nowych umiejętności pozwalających mu przetrwać w każdych warunkach. W trakcie przedstawienia młodzi widzowie aktywnie brali udział w spektaklu i uczestniczyli w przygodach bohaterów, a także doskonale się przy tym bawili. Artyści angażowali dzieci do udziału w zabawach, a dodatkową atrakcją było wspólne śpiewanie i radosne tańce. Teatrzyk wszystkim bardzo się podobał, panowała wesoła atmosfera i było dużo śmiechu.
Po zakończonym przedstawieniu całkiem nieoczekiwanie na salę wszedł Święty Mikołaj z towarzyszącym mu, char­akte­ryst­yczn­ym dźwiękiem dzwonków – wszystkie dzieci oniemiały z radości i były bardzo zaskoczone tak miłą niespodzianką. Dziadek z dużym brzuchem i długą białą brodą z pomocą śnieżynki wspólnie z dziećmi bawili się w czasie gier i zabaw. Nasi „Milusińscy” z radością i ochoczo reagowały na to co działo się w czasie zabawy wykazując się wielką sympatią i kreatywnością. Każdy dostał słodki upominek i mógł indywidualnie spotkać się i porozmawiać z zimowym gościem, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

IMG_9333.jpg IMG_9333
IMG_9325.jpg IMG_9325