11.12.2019UWAGA! Sukces w głosowaniu "Przerwa na wspólne czytanie"

Drodzy Czytelnicy, przyjaciele i sympatycy biblioteki :)😊

Niezmiernie nam miło oficjalnie poinformować, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelcu wraz z Filią Dobrów, zajęła 21 MIEJSCE 🥇🏆 w głosowaniu akcji marki Kinder "Przerwa na wspólne czytanie".

Zgodnie z regulaminem akcji, biblioteki które znajdą się w pierwszej
50-stce otrzymają (każda z osobna) nagrody: książki dla dzieci i młodzieży o wartości 5000 zł oraz 2 pufy :)😊

Mamy 21 miejsce!! :)😊 Jest to dla nas fantastyczny sukces, gdyż w akcji wzięło udział ponad 300 bibliotek z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w codzienne głosowanie, przekazywali informacje o głosowaniu na naszą bibliotekę swoim znajomym, rodzinom! Bez Was nie byłoby tego sukcesu!
DZIĘKUJEMY ! ! ! :)😊