27.12.2019„Mała książka – wielki człowiek” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie

DSC06645.jpg

10 grudnia 2019r. Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie zaprosiła do biblioteki najmłodszych Czytelników wraz z Rodzicami, aby podziękować za udział w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii we współpracy z bibliotekami publicznymi, także z biblioteką w Liskowie.
Za wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzymał naklejkę, a po zebraniu dziesięciu czekała na niego książka oraz dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.
Każde dziecko w wieku przedszkolnym / 3-6 lat /, które odwiedziło bibliotekę biorącą udział w projekcie, otrzymało w prezencie z rąk Pani Marii Krawiec – Wójta Gminy Lisków Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę, imienny dyplom i słodki upominek.
Gminna Biblioteka Publiczna składa podziękowania Rodzicom, Opiekunom oraz najmłodszym Czytelnikom za zapisanie się do biblioteki i poszerzenie grona Czytelników.
Uwaga!
Gminna Biblioteka Publiczna kontynuuje akcję „Mała książka – wielki człowiek” w 2020r. Zapraszamy najmłodszych Czytelników z Rodzicami do zapisania się do biblioteki, wypożyczania książek i codziennego czytania z dzieckiem.

DSC06645.jpg DSC06645