Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
08.01.2020Spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem
Opole MBP

P-Wechterowicz_plakat-www.jpg

BRZDĄCA HECE W BIBLIOTECE:
Czy ktoś widział zajączka?
Spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem
18 stycznia 2020 / godz. 12:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

BRZDĄCA HECE W BIBLIOTECE to wyjątkowy, pełen atrakcji i niespodzianek cykl spotkań z niezwykłymi bohaterami ulubionych książek w towarzystwie niecodziennych gości. Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym.

Czy ktoś widział zajączka? to zabawna, wciągająca i zaskakująca książka z morałem dla dzieci w wieku od trzech lat, wspaniale zilustrowana przez Nikolę Kucharską.

Mama Zajączkowa upiekła pyszne ciasto marchewkowe. Bardzo chciałaby podzielić się nim ze swoim synkiem. Ale gdzie podział się Zajączek? W jego poszukiwania angażuje się cały las. Jeż, Borsuk, Sarny, Wiewiórki i wiele innych zwierząt. Jak zakończy się ta historia?

Przemysław Wechterowicz – pisarz, autor książek obrazkowych. Mieszka i pracuje w Warszawie. Bardzo dobrze rozumie dzieci, bo sam tak naprawdę nigdy nie dorósł. Pewnego dnia chciałby, żeby jego książki były przetłumaczone na wszystkie języki świata.

P-Wechterowicz_plakat-www.jpg P-Wechterowicz_plakat-www