17.01.2020Peron Literacki Biblioteki Kraków. Warsztaty

Zapraszamy do Biblioteki Kraków na cykl miniwarsztatów literackich.

Zapraszamy każdego, kto chce dzielić się swoimi tekstami, szlifować warsztat i rozmawiać o literaturze. Jesteśmy ciekawi o czym i dlaczego piszecie. To Wy będziecie bohaterami tych spotkań, dlatego koniecznie zabierzcie ze sobą swoje teksty. Nawet te, a może zwłaszcza te, które od lat leżą w szufladzie.

W trakcie cyklu przewidziano również spotkania ze znanymi krakowskimi pisarzami, którzy zdradzą tajniki warsztatu i podpowiedzą jak radzić sobie w literackim świecie.

Zajęcia są otwarte, bezpłatne i bez ograniczeń wiekowych.

Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny wieczór autorski w Salonie Literackim – Biblioteki Kraków.

Prowadzenie – Jadwiga Malina i Michał Piętniewicz

➖➖➖

TERMINY:

🗓 22 stycznia (środa) | godz. 17.00 | Biblioteka Kraków Filia nr 3 pl. J. Nowaka-Jeziorańskiego 3
Warsztaty z cyklu „Peron Literacki”

🗓 6 lutego (czwartek) | godz. 18.00 | Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków, ul. Szczepańska 1 Kraków
Warsztaty interpretacji tekstu literackiego

🗓 20 marca (piątek) | godz. 18.00 | Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków, ul. Szczepańska 1 Kraków
Piosenka autorska, piosenka literacka, czyli o tajnikach poezji śpiewanej.

👉 WYDARZENIE NA FACEBOOK

peron literacki.jpg