21.03.201424.03.2014 - POLE DO POPISU-SPOTKANIE DLA SENIORÓW W RAMACH TYGODNIA Z INTERNETEM

BANNER.png

Pole do popisu! Spotkanie dla seniorów

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza osoby 50+ na spotkanie „Pole do popisu” organizowanego w ramach obchodów Tygodnia z Internetem. Seniorzy zapoznają się na nim z możliwościami i różnorodnym zastosowaniem Internetu. Poznają go jako medium pomocne w rozwijaniu swoich pasji, zdobywaniu nowych kompetencji oraz aktywniejszego angażowania się w życie społeczne, np. poprzez pracę wolontariacką.

Spotkania w ramach Tygodnia z Internetem 2014 będzie miało nietypową formę – nauka korzystania z Internetu odbędzie się za pomocą Internetu! Dzięki technologii transmisji online specjaliści od nauczania seniorów zawitają w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu podczas transmisji na żywo.

Transmisja odbędzie się dwukrotnie: 24 marca o godzinie 11.00 oraz 25 marca o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

BANNER.png BANNER