11.03.2020Komunikat o zamknięciu Biblioteki Kraków - aktualizacja

Biblioteka Kraków przygotowuje się do bezpiecznego udostępniania zbiorów, w porozumieniu z organem założycielskim – Gminą Miejską Kraków i w konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epid­emio­logi­czną­. O terminie otwarcia wypożyczalni książek i audiobooków w wybranych filiach poinformujemy wkrótce.

✅ Odwołane są wszystkie wydarzenia organizowane przez Bibliotekę Kraków – zarówno w filiach jak i w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką”.

✅ Do 1 czerwca zostaje przedłużony termin zwrotu książek, gier, audiobooków i innych materiałów bibliotecznych.

✅ Opłaty za nieterminowy zwrot książek nie będą naliczane od 11 marca przez okres zamknięcia placówek Biblioteki Kraków oraz przez kolejne 31 dni po ich otwarciu.

✅ Wstrzymane zostają internetowe rezerwacje i zamówienia książek.

✅ Potwierdzenie zdalnego zapisu do Biblioteki Kraków zostaje przedłużone do 1 czerwca 2020

W godzinach 8:00-14:00 nieprzerwanie funkcjonują działy administracyjne Biblioteki Kraków.
Telefon do sekretariatu: 12 61 89 100.