11.03.2020Uwaga!❗️ Ważny komunikat❗️

Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej Filie, od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. włącznie będą nieczynne.

📖 Terminy zwrotów wypożyczeń niep­rzet­ermi­nowa­nych zostaną przesunięte na 15.04.2020 r. W przypadku zbiorów już przetrzymanych prosimy o kontakt telefoniczny z filią, z której zostały wypożyczone.

Pozostajemy do dyspozycji i z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. O każdej kolejnej zmianie będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na portalach społ­eczn­ości­owyc­h.