31.03.2020LIPCOWI LIDERZY WYŁONIENI

Trwający przez cały lipiec konkurs „Lipcowi Liderzy” został podsumowany 23 sierpnia 2017r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie. W spotkaniu oprócz uczestników konkursu, ich rodziców i opiekunów, wziął udział także Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, który wręczył dyplomy i wyróżnienia naja­ktyw­niej­szym­ czytelnikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie oraz naja­ktyw­niej­szym­ widzom Kina za Rogiem w Oleśnie. Zgodnie z regulaminem nagrodą główną dla wszystkich wyróżnionych uczestników była jednodniowa wycieczka do Ciężkowic. Tym, którzy nie mogli w niej uczestniczyć wręczono nagrody książkowe. Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach konkursu „ Lipcowi Liderzy” uzyskali:

Najaktywniejszy czytelnik lipca 2017

I Kategoria wiekowa - Przedszkolaki
I miejsce – Bartula Małgorzata
II miejsce – Lelek Natalia

II Kategoria wiekowa – Uczniowie kl. I-III Szkół Podstawowych
I miejsce – Pasek Remigiusz
II miejsce – Sierak Martyna
III miejsce – Lelek Alicja

III Kategoria wiekowa – Uczniowie kl. IV-VI Szkół Podstawowych
I miejsce – Zachara Aleksandra
II miejsce – Ryczek Artur
III miejsce – Sierak Michał

Najaktywniejszy widz lipca 2017
I miejsce – Ubas Kamila oraz Ryczek Artur
II miejsce – Chmura Maja
III miejsce – Wrona Antoni

Organizatorzy konkursu podziękowali wszystkim uczestnikom za skorzystanie z wakacyjnej oferty Biblioteki, która obejmowała nie tylko konkursy, ale także zajęcia i warsztaty z książką oraz kinem.

liderzy1.jpg liderzy1