31.03.2020ŚWIĘTY MIKOŁAJ W FILII BIBLIOTECZNEJ W ĆWIKOWIE

Dzieci w Gminie Olesno są naprawdę grzeczne, a Święty Mikołaj potrafi to docenić.
7 grudnia 2017 r. w Filii Bibliotecznej w Ćwikowie odbywały się zajęcia plastyczne, podczas których rozwijaliśmy wyobraźnię tworząc kreatywne kartki świąteczne z... tego, co udało się znaleźć! Wykorzystaliśmy między innymi znalezione w szafach resztki kolorowych papierów, gałązki zebrane na trawniku za biblioteką i stare łańcuchy oraz ozdoby choinkowe.
Praca co prawda bez reszty pochłonęła małych artystów, jednak ich uwadze nie umknął fakt, że do biblioteki skrada się… Mikołaj! Poczciwy Staruszek nie zapomniał o dzieciach z Ćwikowa i przyjechał do biblioteki, by spędzić z nami kilka wspaniałych chwil. Święty Mikołaj pochwalił dzieci za to, jak grzeczne były przez cały rok, porozmawiał z każdym, wręczył upominki, i – oczywiście – zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcia.
mikicw1.jpg

mikicw1.jpg mikicw1