31.03.2020PACZKA LITERACKA ROZPAKOWANA!

Nasza biblioteka w ramach udziału w akcji „Paczka literacka” organizowanej przez Wydawnictwo Agora i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego otrzymała pakiet książek i audiobooków. Zasadnicze cele akcji to promocja czytelnictwa oraz zachęcenie czytelników do wspólnej dyskusji o książkach. Zadaniem bibliotek biorących udział w akcji było przeprowadzenia działań czytelniczych w oparciu o otrzymane tytuły.
Realizując to zobowiązanie, w naszej bibliotece zorganizowane zostało oficjalne „rozpakowanie” paczki z książkami dokonane przez członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki wybrały sobie po jednej pozycji, które następnie miały przeczytać, ocenić i zrecenzować. Poniżej przedstawiamy recenzje poszczególnych książek i mamy nadzieję, że będą one zachętą i motywacją do samodzielnego bliższego zapoznania się z tytułami wchodzącymi w skład literackiej paczki.
paczlit1.jpg

paczlit1.jpg paczlit1