02.04.2020PODSUMOWANIE PROJEKTU "MAŁOPOLSKI E-SENIOR"

26 kwietnia 2019r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu "Małopolski e-Senior&" realizowanego na terenie Gminy Olesno. Działanie przeprowadziła Fundacja Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, III Oś Priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji przez okres od 1 marca 2018r. do 31 sierpnia 2020r.

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali zaświadczenia o jego ukończeniu oraz tablety na których pracowali przez cały okres trwania zajęć. Uroczystego wręczenia dokonali Andrzej Chronowski przedstawiciel Fundacji Instytut Myśli Innowacyjnej oraz instruktor Piotr Wajda.

Z kolei Sekretarz Gminy Olesno Janusz Plata oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec złożyli podziękowania za umożliwienie uczestnictwa w projekcje mieszkańcom Gminy Olesno. Padło wiele ciepły słów i wyrazów wdzięczności pod adresem prowadzącego zajęcia Piotra Wajdy, który z kolei podziękował uczestnikom kursu za zdys­cypl­inow­anie­, solidność oraz miłą atmosferę podczas spotkań.

senior.jpg

senior.jpg senior