10.04.2020Biblioteka PWSZ w Nysie przyłącza się do akcji „E-booki w służbie nauki”

Ostatnie tygodnie diametralnie zmieniły naszą rzeczywistość. Rewolucja nie ominęła świata nauki. Z dnia na dzień funkcjonowanie uniwersytetów i instytucji badawczych przeniosło się do przestrzeni wirtualnej.

Wydawnictwo Naukowe PWN chce wesprzeć społeczność uniwersytecką w codziennej pracy, w tych niecodziennych warunkach. Dlatego do końca kwietnia w ramach zasobów IBUKA Libry udostępnia bezpłatny pakiet publikacji meto­dolo­gicz­nych­ od PWN. Wierząc, że będzie on realnym wsparciem kształcenia w trybie zdalnym, jak i pomocą dla osób, które wykorzystują ten czas na pisanie prac dyplomowych, naukowych lub artykułów.

Lista tytułów od PWN dostępnych do 30 kwietnia 2020 r.
biblioteka.pwsz.nysa.pl

Zapraszamy do korzystania.

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!

Baner_e-booki_w_sluzbie_639x200_0320_A_v2_003.jpg