Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach
64-600 Oborniki
11.05.2020#pbpoborniki
Oborniki PBP

Drodzy Czytelnicy Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Obornikach, od wielu tygodni jesteśmy pozbawieni możliwości spotykania się z Wami. Wciąż jednak działamy. W maju włączamy się w 17. edycję ogólnopolskiego programu Tydzień Bibliotek organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Tym razem wszystko odbędzie się on-line. W dniach 8-15 maja piszcie do nas na Facebooku, opatrując swoje posty #pbpoborniki. Jeśli chcecie się z nami podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z naszą biblioteką, doskwierającym Wam brakiem możliwości odwiedzin biblioteki albo złożyć nam życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza, zapraszamy do kontaktu drogą mailową (biblioteka@oborniki.pbp.poznan.pl) lub na profilu facebookowym.

#pbpoborniki.png

#pbpoborniki.png #pbpoborniki