11.05.2020Biblioteka wznawia wypożyczanie książek

Biblioteka-czynna-300x200.jpg Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że Biblioteka Publiczna w Bralinie wznawia swoją działalność od 5 maja 2020 roku. Będzie czynna dla czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30. Zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej zwrócone książki będą poddawane kwarantannie. Wypożyczenia odbywać się będą przy wejściu do biblioteki. Przy ladzie bibliotecznej będzie mogła przebywać jedna osoba, kolejne osoby czekać będą na zewnątrz w odległości przynajmniej 2 m od siebie. Do czasu trwania pandemii nie będzie możliwości skorzystania z czytelni komputerowej i wypożyczeń z wolnym dostępem do półek. Wskazane jest wcześniejsze umówienie telefoniczne lub mailowe wizyty na konkretną godzinę, aby uniknąć kolejek (tel. 62 7811232, e-mail: bibl­iote­kabr­alin­@wp.pl ). Dołożymy wszelkich starań, by zwroty i wypożyczenia zbiorów mogły przebiegać sprawnie i bezpiecznie, z zachowaniem wszystkich obowiązujących nas nakazów i zaleceń.

Biblioteka-czynna-300x200.jpg Biblioteka-czynna-300x200