23.06.2020Konkurs na najpiękniejszego mola lub motyla książkowego

Zapraszamy dzieci i nastolatków, rodziny, instytucje oświatowe i kulturalne oraz organizacje pozarządowe z Małopolski do udziału w konkursie plastyczny polegającym na stworzeniu wiel­kofo­rmat­owej­ postaci mola lub motyla książkowego w dowolnej technice, materiale oraz formie.

➡ Prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM (pobierz regulamin – pdf 108 KB)

• Konkurs trwa od 22 czerwca do 11 września 2020 r.
  • Jury wyłoni laureatów w dwóch kategoriach konkursowych: rodziny oraz instytucje i stowarzyszenia
  • do 11 września należy przesłać na adres Organizatora:
    – wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia udziału w konkursie,
    – metryczkę zgłaszanej pracy wraz z oświadczaniem i trzy jej zdjęcia,

Ogłoszenie wyników, wręczanie nagród i prezentacja prac odbędzie się 26 września w czasie Wielkiej Parady Moli i Motyli Książkowych w ogrodzie przy Bibliotece Głównej (ul. Powroźnicza 2).

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Czytelniczy budzik – czas na rodzinne czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.