24.06.2020Wakacyjne Kino ChBP

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież we wszystkie wtorki i czwartki lipca oraz sierpnia br. (2.07-27.08) na seanse filmowe w ramach Wakacyjnego Kina ChBP. Pokazy filmów odbywać się będą w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) o godz. 11.00. We wtorki zaplanowaliśmy projekcje bajek i filmów animowanych dla najmłodszych, zaś w czwartki dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W zestawie wakacyjnych filmów znajdą się również najnowsze produkcje.

Wszystkich zain­tere­sowa­nych­ serdecznie zapraszamy i jednocześnie prosimy o przestrzeganie zaleceń, które obowiązują od 6 czerwca br. m.in. w kinach i teatrach określonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

Dostosowując się do rekomendacji, prosimy wszystkich widzów o przestrzeganie następujących zasad bezpieczeństwa w sali widowiskowej ChBP podczas seansów filmowych:
1. dezynfekcja rąk przed wejściem do sali,
2. obowiązek założenia maseczki (zasłonięcia ust i nosa),
3. zajmowanie miejsc naprzemiennie, z zachowaniem wolnego miejsca między widzami,
4. obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
- widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
- widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niep­ełno­spra­wnoś­ci,
- osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym,
5. zachowanie bezpiecznej odległości podczas wchodzenia do sali i jej opuszczania.

Wakacyjne_kino_w_ChBP2020.jpg

Wakacyjne_kino_w_ChBP2020.jpg Wakacyjne_kino_w_ChBP2020