25.06.2020"WAKACJE W BIBLIOTECE ON-LINE 2020"

Z uwagi na panujący stan epidemii Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie - Oddział dla Dzieci zaprasza dzieci, będące czytelnikami biblioteki do udziału w „Wakacjach w bibliotece” on-line.

Wakacje w bibliotece 2020.jpg

Zgłoszenia w imieniu uczestników dokonuje rodzic lub opiekun prawny dziecka wysyłając na adres biblioteka-aleje21@wp.pl kartę zgłoszenia.

Tydzień bajkowych zagadek i łamigłówek zostanie przeprowadzony w formie online. Codziennie przez 5 dni od 29 czerwca do 3 lipca 2020 roku na stronach biblioteki:

mogilno.naszabiblioteka.com

www.mogilno-mbp.sowwwa.pl

pl-pl.facebook.com

bibl­iote­kawm­ogil­nie.blogspot.com

będą zamieszczane cytaty z legend, których tytuły należy odgadnąć. Dodatkowo każdego dnia pojawi się zadanie (np. rebus, krzyżówka i inne) związane ze znanymi baśniami. Rozwiązane zadania należy przesłać do 3 lipca (piątek) na adres biblioteka-aleje21@wp.pl Zadania będą zamieszczane o godzinie 11.00. Zadania można odsyłać każdego dnia lub przesłać zbiór zadań do piątku 3 lipca w formie zdjęć lub skanów. Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma dyplom za uczestnictwo.

Rozdanie dyplomów 18 sierpnia (wtorek) 2020 r.

Załączniki:
karta-zgloszeniowa-i-zgoda-na-publikacje-wizerunku-2020-1592990303.pdf