25.06.2020WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie Oddział dla Dzieci informuje, że Mistrzostwa Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników w formie on-line zakończyły się 28 maja 2020 roku.
W zmaganiach powiatowych wzięło udział 12 uczestników będących czytelnikami mogileńskiej biblioteki, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie oraz Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Strzelcach.
Konkurs odbył się w II kategoriach wiekowych: klasy 1-4 i 5-8, a ze względu na przyjętą formę konkursu, spowodowaną sytuacją epidemiczną w kraju Organizatorzy przyjęli następującą punktację:

Mistrz Powiatu - 150 - 170 pkt.
I Wicemistrz Powiatu - 120 - 149 pkt.
II Wicemistrz Powiatu - 85-119 pkt.
Dyplom uczestnika - 1- 84 pkt.

W grupie 1-4 Mistrzami Powiatu zostali Adam Wojtczak i Amelia Czarnecka, I Wicemistrzem Powiatu został Tomasz Prugar,
II Wicemistrzami Powiatu zostały Kornelia Gotowalska i Lena Bikowska. Dyplom uczestnika otrzymała Ewa Nowakowska.

W grupie 5-8 Mistrzem Powiatu została Karolina Szymandera

I Wicemistrzami Powiatu zostały Wiktoria Lasecka, Izabela Waszak i Julia Stawicka. II Wicemistrzami Powiatu zostały Matylda Żaba i Oliwia Nowopolska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy znakomitych wyników.
WLCz.jpg

WLCz.jpg WLCz