10.04.2014„Jan Paweł II – święty małych i dużych” – konkurs plastyczny

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy na temat życia i pontyfikatu Jana Pawła II (format A3, technika dowolna). Praca musi odbiegać od powszechnie dostępnych zdjęć i ilustracji, prze­dsta­wiaj­ącyc­h wizerunek Papieża Polaka.

Prace można dostarczyć osobiście do najbliższej filii bibliotecznej lub wysłać na adres: Podgórska Biblioteka Publiczna, 30-307 Kraków, ul. Powroźnicza 2, z dopiskiem „KONKURS”. Do pracy prosimy dołączyć wypełnioną i podpisaną Kartę zgłoszenia (do pobrania poniżej).

Jury konkursowe wyłoni 3 najlepsze prace w każdej z trzech, podanych w Regulaminie, kategorii wiekowych.

Organizator: Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie
Czas trwania: 14 kwietnia – 14 maja 2014 r.
Uczestnicy: przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych

Więcej konkursów na:
www.biblioteka.podgorska.krakow.pl