20.08.2020Konkurs „Książkowe inspiracje”

Przedstawiamy wyniki internetowego konkursu fotograficznego. Cieszymy się, że książki mogą być bardzo interesującą inspiracją dla Czytelników. Wśród inspiracji znalazły się m.in. „Brzydkie kaczątko”, „Calineczka ”, „Dziewczynka z zapałkami” H. Ch. Andersena, „Magiczne drzewo” A. Maleszki, „Atlas motyli” J. Twardowskiego, „Asiunia” J. Papuzińskiej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości.

Dziękujemy panu Jackowi Rutkowskiego, dyrektorowi Muzeum Guzików oraz Hurtowni Papierniczej „Papirus” za ufundowanie nagród.

Laureatów zapraszamy po odbiór nagród, wyróżnień do siedziby biblioteki, Al. Sienkiewicza 62.

Prace wszystkich uczestników oglądać będzie można w bibliotece do 15 września 2020 r.

nagrodzeni.jpg
wyróznienia-1.jpg