08.09.2020„Balladyna” Juliusza Słowackiego lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania 07 września 2020r. w Gminnej Bibliotece w Liskowie odbyło się uroczyste czytanie wybitnego dzieła okresu romantyzmu „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Po powitaniu uczniów

DSC06798.jpg 07 września 2020r. w Gminnej Bibliotece w Liskowie odbyło się uroczyste czytanie wybitnego dzieła okresu romantyzmu „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Po powitaniu uczniów przez Cecylię Król nastąpiło czytanie „Balladyny”. Fragmenty ze sceny I przeczytała bibliotekarka Danuta Przybylska, po czym do czytania włączyli się wytypowani uczniowie klas V,VI,VII,VIII ze Szkoły Podstawowej im. J. Wybickiego w Liskowie. Czytanie w bibliotece odbyło się pod kierunkiem nauczyciela-bibliotekarza -Agnieszki Wojciechowskiej. Wszyscy uczestnicy Narodowego Czytania zachowali zasady bezpieczeństwa z tytułu COVID 19.

DSC06798.jpg DSC06798