21.09.2020Z książką przez świat

Plakat.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie już we wrześniu br. rozpocznie realizację projektu „Z książką przez świat” finansowanego w ramach Programu Kultura-Interwencje 2020 ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury. Projekt przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz seniorów z terenu gminy Bralin, a jego celem będzie realizacja różnorodnych form kulturalnych promujących książkę i literaturę przygodową, krajoznawczą i podróżniczą. W ramach przedsięwzięcia odbędą się dwa spotkania autorskie z podróżnikami dla młodzieży i osób dorosłych oraz jedno w formie warsztatu dla najmłodszych. Ponadto projekt zakłada również integrację międ­zypo­kole­niow­ą, warsztaty plenerowe promujące nasz region, wspólne rozmowy, ognisko i ciepły posiłek. Zwieńczeniem projektu będzie łącząca pokolenia jednodniowa wycieczka do Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Szczegółowych informacji udziela Biblioteka Publiczne w Bralinie, która będzie przyjmowała zapisy na poszczególne wydarzenia (tel. 62 7811232, 608 305 122).

Plakat.jpg Plakat
Plakat duży.jpg Plakat duży