25.09.2020Pan Poeta Show – autorskie wideowarsztaty dla dzieci

26 września i 17 października 2020 | 12:00 | Sala spotkań MBP + Facebook MBP

Obowiązują zapisy: promocja@mbp.opole.pl

Materiały do warsztatów: PAW DO KOLOROWANIA + PIÓRA

Przyfruńcie na spotkanie z autorem Ptasiej Serii, czyli sześciu książek dla dzieci wyróżnionych na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Poznajcie historię każdego bohatera a także samego autora – Pana Poetę! A na deser wykonacie ciekawe zadania.

Wierzę, że dzieci zasługują na dobrą zabawę. Dlatego moje spotkania to nie tylko czytanie bajek, lecz także ciekawe warsztaty. Każdy bohater moich książek jako pacynka opowiada dzieciom swoją bajkę, rozmawia z nimi, zmieniając głos i wprowadza do tematycznych zajęć. Przygotowałem ponad 260 rekwizytów do bardzo atrakcyjnych dla dzieci zabaw edukacyjnych, które prowadzę w wesoły sposób.

– Pan Poeta

Pan Poeta – autor edukacyjnych bajek dla dzieci. Dobrze wie, jak z dziećmi rozmawiać, co je bawi i na które aktywności reagują najlepiej. Pokazuje dzieciom, że świat jest piękny, otwarty, pełen możliwości i dobrej zabawy. Książki Pana Poety: Kura, co tyła na diecie; Wróbel, co oćwierkał sąsiadów; Kruk, co kracze pokrakanie; Kaczka, co przebrała miarkę; Paw, co ogon miał z przyjaźni; Sowa, co bałagan ma w porządku.

Filmy wideo z warsztatami będą także udostępnione na Facebooku MBP w Opolu.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.