25.11.2020📗 KSIĄŻKA NA TELEFON ☎️

Do 27 grudnia 2020 r. biblioteka będzie zamknięta.
Dla tych, którym skończyły się zapasy książkowe, nie zdążyli zaopatrzyć się w żadną lekturę, albo po prostu potrzebują poczytać, proponujemy nową ofertę - 📚KSIĄŻKĘ NA TELEFON📚.
Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Procedura wypożyczania wygląda następująco:
1️⃣ Czytelnik składa zamówienia na wybrane publikacje TELEFONICZNIE ☎️ dzwoniąc do biblioteki od poniedziałku do piątku między 7:00 a 15:00 ; tel. 67 263 20 00;
2️⃣ Książki można rezerwować również on-line - korzystając z katalogu bibliotecznego dostępnego na stronie www.zlotow-mbp.sowwwa.pl
(W takim wypadku również wymagany jest kontakt telefoniczny).
Książki nieodebrane przez 7 dni od zarezerwowania wracają na regały, a rezerwacja zostaje anulowana.
3️⃣ Bibliotekarz, kompletuje zamówienie i umawia się z czytelnikiem na termin i godzinę ⌚ odbioru książek.
4️⃣ Pod drzwiami należy zdezynfekować dłonie, wdusić dzwonek 🔔 i odebrać przygotowane książki z przedsionka. 😷
Drzwi do holu biblioteki pozostają zamknięte. Książki przekazywane są bez kontaktu czytelnika z bibliotekarzem, a ewentualne zwroty podlegają trzydniowej kwarantannie przed ponownym ustawieniem na półce.

Oferta dla osób, które z różnych względów nie mogą wyjść z domu (dotyczy wyłącznie terenu Złotowa):
1️⃣ Podobnie, jak wyżej, należy ZADZWONIĆ ☎️ do biblioteki od poniedziałku do piątku między 7:00 a 15:00 pod numer 67 263 20 00 i złożyć zamówienie.
2️⃣ Od osoby, której mamy dostarczyć 🚗 książki wymagamy:
• Podania adresu zamieszkania i dokładnego opisu, jak trafić na posesję; 🏡
• Podania numeru telefonu oraz odbierania połączeń 📞 w umówionym terminie;
• Wskazania suchego miejsca, w którym bibliotekarka może zostawić książki bez kontaktu z czytelnikiem.
3️⃣ W przypadku dostarczania 🚘 do domów 🏠 nie przyjmujemy zwrotów książek przeczytanych.
Jest trudniej, ale bezpieczniej ☺️
Do zobaczenia przez szybkę i oby jak najszybciej wróciła normalność❗️
KSIĄZKA_NA_TELEFON.jpg

KSIĄZKA_NA_TELEFON.jpg KSIĄZKA_NA_TELEFON