27.11.2020OTWARCIE BIBLIOTEK OD 30 LISTOPADA

Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej oraz filie w Leśnej i Twardorzeczce będą ponownie otwarte od najbliższego poniedziałku, 30 listopada.
Oczywiście, tak jak wcześniej otwarcie bibliotek jest możliwe z zachowaniem rygoru sanitarnego, dlatego w naszych bibliotekach:
1. Jednocześnie przebywać mogą 2 osoby - z zachowaniem obowiązującego dystansu (1,5 m).
2. Czytelnicy oraz bibliotekarze przebywać muszą w maseczkach (obowiązek zakrywania zarówno ust, jak i nosa).
3. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.
Nadal obowiązywać będzie brak wolnego dostępu do księgozbioru, dlatego bardzo prosimy przed wizytą o rezerwację książek (telefoniczną, mailową lub poprzez nasz katalog SOWA na stronie www.bibl­iote­kali­powa­.pl), co usprawni obsługę.
Serdecznie zapraszamy:)😊
otwarcie.jpg