10.12.2020KONKURS ŚWIĄTECZNY

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej serdecznie zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym (klasy I-III) z opiekunem.
Co należy zrobić?
• Warunkiem udziału jest stworzenie własnoręcznej dekoracji świątecznej. Forma pracy jest dowolna, może to być ozdoba choinkowa, element dekoracji stołu, czy okna.
• Zdjęcie wykonanej pracy plastycznej należy przesłać na adres mailowy biblioteki: bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl.
• Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia, do godziny 12:00.
• Zwycięscy konkursu zostaną nagrodzeni m.in. książką Lidii Miś „Opowiadania biblijne dziadzia Józefa”.
Serdecznie zapraszamy:)😊
Konkurs Bożonarodzeniowy- plakat-1.jpg