27.11.2020Biblioteka otwarta dla Czytelników

Informujemy, że od dnia 30 listopada 2020 roku Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec zostanie ponownie otwarta dla Czytelników.

W związku z tym obsługa Użytkowników prowadzona będzie w dotychczasowym reżimie sanitarnym:
- w bibliotece może przebywać 1 osoba,
- brak wolnego dostępu do półek – książki podaje bibliotekarz,
- zwroty i wypożyczenia należy dokonywać tylko w przegrodzonym pleksą punkcie obsługi przy wyznaczonych stanowiskach I – zwrot książek, II – odbiór książek,
- osoby odwiedzające bibliotekę są zobowiązane do używania maseczki ochronnej i w miarę możliwości rękawiczek,
- po wejściu do biblioteki należy zdezynfekować dłonie,
- wskazany jest kontakt telefoniczny lub mailowy w celu wcześniejszego doboru literatury przez pracownika Biblioteki (rezerwacja telefoniczna pod nr 63 248 50 49 oraz mailowa bp@bikb­liot­ekag­rodz­iec.pl).

Od 30 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec będzie otwarta zgodnie z podanym poniżej harmonogramem:
poniedziałek, piątek 10:00 - 17:00
wtorek, środa 8:00 -15:00