03.12.2020Już wkrótce nowa siedziba Biblioteki !!!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!

W związku z przeprowadzką do zmod­erni­zowa­nego­ budynku przy ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec będzie zamknięta od dnia 7 grudnia do 31 grudnia 2020 roku.

W trakcie zamknięcia biblioteki nie obowiązują terminy zwrotu wypożyczonych pozycji. Książki będzie można zwracać dopiero w nowej siedzibie biblioteki a za okres zamknięcia biblioteki nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.bibl­iote­kagr­odzi­ec.pl, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach w przeprowadzce i terminie otwarcia nowej siedziby.

Za utrudnienia przepraszamy!!!

Tylko do piątku 4 grudnia każdy czytelnik może jeszcze wypożyczyć książki na czas przeprowadzki.

nowa siedziba.png

nowa siedziba.png nowa siedziba