04.01.2021NOWY ROK 2021 - NOWA BIBLIOTEKA !!!

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż od 4 stycznia 2021 roku Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec rozpoczyna działalność w nowej siedzibie, w zmodernizowanym budynku przy ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A.

Serdecznie zapraszamy czytelników i sympatyków Biblioteki po nowości książkowe do nowej książnicy. Niestety ze względu na wspólne bezpieczeństwo – czytelników i personelu oraz konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego w trakcie pandemii Covid-19 do odwołania wstrzymano wolny dostęp do półek.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zachowanie poniższych zasad:
- w bibliotece może przebywać 1 osoba,
- brak wolnego dostępu do półek – książki podaje bibliotekarz,
- zwroty i wypożyczenia należy dokonywać tylko w przegrodzonym pleksą punkcie obsługi przy wyznaczonych stanowiskach I – zwrot książek, II – odbiór książek,
-osoby odwiedzające bibliotekę są zobowiązane do używania maseczki ochronnej i w miarę możliwości rękawiczek,
- po wejściu do biblioteki należy zdezynfekować dłonie,
- rekomendujemy rezerwowanie lub zamawianie zbiorów poprzez: e-mail - na adresy bp@bibl­iote­kagr­odzi­ec.pl ; wcześniejsze przygotowanie listy książek potrzebnych do wypożyczenia.

Godziny pracy w biblioteki::
poniedziałek, piątek: 10.00-17.00
wtorek, środa: 8.00-15.00