17.12.2020IBUK LIBRA

Szanowni czytelnicy:)😊
informujemy, że są już dostępne bezpłatne kody do czytelni internetowej IBUK LIBRA na kolejny rok. libra.ibuk.pl
Równocześnie informujemy, że wszystkie kody wydane wcześniej są ważne.
Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw, w ofercie znajdą Państwo ponad 2398 tytułów.
Serdecznie zapraszamy po kody do biblioteki głównej i filii.

Ścieżka dostępu do IBUK Libra:
- adres do logowania libra.ibuk.pl
- zarejestruj się (podaj e-mail i hasło)
- "z opcji (prawy, górny róg) należy wybrać ""Moje biblioteki"", naciśnij ""+ DODAJ KOD PIN"""
- Kod PIN: ______________________

Uwaga: korzystając ze strony libra.ibuk.pl w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło), a dopiero później system pyta nas o PIN.
Załączamy instrukcje wprowadzania kodu PIN.

Polecamy filmiki instruktażowe, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra.
Wszystkie filmiki są dostępne na Youtube, na naszym nowo utworzonym kanale (linki poniżej).

na_www-plakat-maxi.jpg na_www-plakat-maxi