22.04.2014Wypożyczenia weekendowe w Czytelni Informacyjno-Bibliograficznej przy ul. Powroźniczej 2

Uwzględniając potrzeby uczniów, studentów i osób podnoszących swoje kwalifikacje, Czytelnia Informacyjno-Bibliograficzna udostępniła możliwość weekendowego wypożyczenia jej zbiorów. Z księgozbioru Informatorium można jednorazowo wypożyczyć 3 woluminy, wystarczy okazać swoją kartę biblioteczną oraz wpłacić ustaloną przez bibliotekarza kaucję zwrotną. Książki będą wypożyczane jeden raz w tygodniu, w ostatnim dniu otwarcia Czytelni, tzn. w sobotę lub przed dniem ustawowo wolnym (świątecznym), ale nie wcześniej niż pół godziny przed zamknięciem placówki.